היזמים

קרסו נדל"ן

קרסו נדל"ן בע"מ, מקבוצת קרסו, מאגדת בתוכה את כל פעילות הנדל"ן של הקבוצה.

קבוצת קרסו הוקמה בשנת 1933 בארץ ישראל על ידי מר משה קרסו. לכל אורך שנות פעילותה היוותה הקבוצה גורם מוביל בבניין הארץ, והדבר בא לידי ביטוי בהשקעות ובפעילות עסקית ענפה ומגוונת. תחת ניהולם של בני משפחתו של משה קרסו הרחיבה הקבוצה את פעילותה וצברה ניסיון רב ונכסים רבים. כל אלה, יחד עם "גב רחב" מצד בעלי המניות - בני משפחת קרסו - מקנים היום לקרסו נדל"ן את איתנותה הפיננסית ומאפשרים לה לבצע יזמות עסקית מגוונת, ענפה ואחראית בכל תחומי הנדל"ן בישראל.

קרסו נדל"ן היא חברה דינמית, מתפתחת ויוזמת, השמה דגש על טובת לקוחותיה ועל צורכי הקהילה, וזאת באמצעות הקפדה על איכות ומצוינות בתכנון ובביצוע, הוגנות והענקת שירות מעולה. החברה מיישמת עקרונות אלה בעזרת צוות עובדים ומנהלים מקצועי, מסור וקשוב.

צמח המרמן

צמח המרמן הינה חברת בנייה יזמית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך של תל אביב ונחשבת לאחת מחברות הנדל"ן האיכותיות והמהימנות בישראל.‬ החברה עוסקת בעיקר בתחום הייזום והביצוע של פרויקטים גדולים למגורים, וכן בביצוע פרויקטים נוספים לחברות מובילות במשק הישראלי, בשיטת "‬Turn-key Project". החברה החלה את פעילותה בשנת 1997 ‬כתוצאה מאיחוד פעילות של שתי חברות בנייה משפחתיות, בעלות ותק של למעלה מ-50 ‬שנה במגזר הבנייה והנדל"ן.

החברה מתמחה בייזום, תכנון, שיווק והקמה של בניה למגורים ומסחר בישראל. החל משנת 1997 יזמה, בנתה ואכלסה החברה כ- 60 פרויקטים הכוללים אלפי יחידות דיור ומאות אלפי מ"ר שטחי מסחר ומשרדים, כיום בונה החברה בתל אביב, ‬קריית אונו, ‬גני תקווה, בית שמש, צור נתן, אלפי מנשה ,כרמיאל, רמת גן ועוד. ‬